strzałka do góry

O nas

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na dostęp do wiedzy specjalistycznej, naukowej jak i tej, którą nabywamy w wyniku wieloletnich doświadczeń zawodowych, dostarczamy profesjonalny portal scalający szeroko rozumianą tematykę aluminium. Nasza propozycja to nowy portal Forum Aluminium będący innowacyjną platformą wymiany informacji między podmiotami związanymi z branżą aluminium.

Zespół prowadzący Forum Aluminium stanowią specjaliści z obszerną wiedzą oraz nieocenionym, bogatym doświadczeniem praktycznym związanym z przygotowaniem i obróbką aluminium, a także osoby kreatywne, które wnoszą nowe koncepcje, świeże spojrzenie na tematykę i branżę oraz analizują jej potrzeby. Razem, dzięki wzajemnej współpracy, tworzymy spójny, kreatywny zespół oparty na fundamentach wiedzy merytorycznej.

Naszą intencją jest stworzenie w Internecie, poprzez współpracę z firmami, instytutami naukowymi i innymi podmiotami związanymi z branżą aluminiową, interaktywnego oraz bogatego źródła wiedzy specjalistycznej. Chcielibyśmy być źródłem inspiracji, motywacją do poszukiwania nowych kierunków rozwoju, strefą wspólnego działania i pomostem łączącym ze specjalistami oraz innymi firmami z branży.

Serdecznie zapraszamy do włączenia się do udziału w naszej inicjatywie i wzbogacenia dyskusji na Forum Aluminium swoją wiedzą merytoryczną, a także pytaniami związanymi z wątpliwościami i trudnościami, które możemy wspólnie rozwiązać.


Zapraszamy do kontaktu i współpracy. 

Forum Aluminium
info@forumaluminium.pl
g -

Zapisz się na newsletter
Forum Aluminium 2018