strzałka do góry

Kariera Inżyniera
Utworzony przez:  Administrator
Data utworzenia:  2017-05-30 08:33:37


Targi Innowacje – Technologie - Maszyny ITM Polska to największe wydarzenie przemysłowe w Polsce i jedno z najważniejszych w Europie. Do Poznania rokrocznie przyjeżdżają specjaliści z różnych branż związanych z obróbką metali i produkcją maszyn.

Podczas tegorocznej edycji targów chcielibyśmy zwrócić uwagę na potencjał tkwiący w absolwentach i studentach kończących uczelnie o profilu technicznym. Ponieważ chętnie odwiedzają oni targi ITM Polska, postanowiliśmy stworzyć platformę umożliwiającą nawiązanie kontaktu pomiędzy nimi, a przedsiębiorcami poszukującymi młodych, utalentowanych osób do pracy bądź odbycia praktyk, stażu, szkolenia lub kursu w swoich firmach.

Taki był nasz cel, kiedy tworzyliśmy program „Kariera Inżyniera”, do udziału, w którym zaprosiliśmy wystawców targów ITM. Wraz z nimi tworzymy specjalną przestrzeń, gdzie najlepsi studenci uczelni technicznych z całego kraju będą mogli zapoznać się z propozycjami firm, które widzą potencjał we współpracy z nimi.

Oferty pracy, dostępne są na stronie www.itm-polska.pl w zakładce z ofertami staży i pracy oraz zostaną udostępnione podczas targów przy głównych holach wejściowych.


Jeśli mają Państwo pytania dotyczące „Kariery Inżyniera”, zapraszamy do kontaktu:

Małgorzata Olbrychowska

Tel. +48 / 61 869 29 82

e-mail: malgorzata.olbrychowska@mtp.pl

Komentarze
Napisz komentarz
Aby dodać komentarz musisz się zalogować


g -

Zapisz się na newsletter
Forum Aluminium 2018