strzałka do góry

Pierwszy dzień targów ITM Polska już za nami!
Utworzony przez:  Administrator
Data utworzenia:  2016-06-09 09:11:24


7 czerwca rozpoczęło się w Poznaniu największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie profesjonalistów z branży przemysłowej – targi ITM Polska 2016!

Organizatorzy stanęli na wysokości zadania i przygotowali imprezę na najwyższym poziomie. Blisko 1000 wystawców, fantastycznych stoisk oraz bogata oferta maszyn, urządzeń i narzędzi sprawia, że targi ITM Polska cieszą się ogromnym zainteresowaniem i są chętnie odwiedzane przez profesjonalistów z kraju i z zagranicy.

Oficjalne i uroczyste otwarcie targów nastąpiło o godz. 12.00 w Alei Lipowej, łączącej pawilony 7,7A, 8 i 8A. Po przemówieniu Prezesa Zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich – Przemysława Trawy, wręczono statuetki laureatom Złotego Medalu MTP, przekazano nagrody za najlepsze stoisko – Acanthus Aureus, jak również uhonorowano firmy obchodzące jubileusz istnienia.

O godzinie 13.45 wystąpiła przed publicznością Agnieszka Węglarz z ICAN Institute,  która opowiedziała o czynnikach wzrostu polskich firm B2B. Prelegentka, specjalizująca się w diagnostyce problemów marketingowych oraz w budowaniu strategii i narzędzi marketingowo-sprzedażowych wspierających biznes w branży B2B i B2C, podkreśliła, że segmentacja pozwala na dotarcie do grupy docelowej z lepszym, wartościowszym produktem, zwiększyć jego cenę - a co za tym idzie - zwiększyć korzyści finansowe firmy. Oferta wartości umożliwia zachowanie marży i zdobycie lojalności klientów.

Każdego, kto jest ciekawy, co przyniosą kolejne dni targowe – zapraszamy w środę, czwartek i piątek (8, 9 i 10 czerwca), od godz. 9.00 do 17.00, do odwiedzenia Międzynarodowych Targów Poznańskich.


Innowacje Technologie Maszyny 2016

Komentarze
Napisz komentarz
Aby dodać komentarz musisz się zalogować


g -

Zapisz się na newsletter
Forum Aluminium 2018