strzałka do góry

Tysiące profesjonalistów pod jednym dachem
Utworzony przez:  Administrator
Data utworzenia:  2016-09-19 13:16:26


Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL® to wydarzenie, które w kalendarzach specjalistów z branży obróbki ma status priorytetowy. Oferta czołowych firm z Polski i zagranicy, długa lista branżowych nowości, zagraniczne misje gospodarcze, ogromne zainteresowanie tysięcy profesjonalistów – tak w dużym skrócie zapowiada się 21. edycja EUROTOOL®.

Największą siłą targów EUROTOOL®, oprócz bardzo dużej liczby Wystawców i zwiedzających, jest bogaty program imprez towarzyszących. Równolegle organizowane są Międzynarodowe Targi Obróbki, Łączenia i Powlekania Blach BLACH-TECH-EXPO. Targi EUROTOOL® nieprzypadkowo zajmują ważne miejsce w kalendarzach inżynierów, zainteresowanych najnowocześniejszymi rozwiązaniami w dziedzinie specjalistycznego oprogramowania. Tegoroczna edycja powinna spełnić ich wymagania – ważną częścią wystawy będą Salon Automatyki i Robotyki oraz Salon Technologii CAx. Nie zabraknie również Salonu Kooperacji Przemysłowej – pierwszej w Polsce platformy komunikacji, dzięki której zdobycie lukratywnych kontraktów jest bardzo proste.

Październikowe Targi EUROTOOL® są nie tylko miejscem nawiązywania relacji biznesowych, ale również platformą wymiany wiedzy i innowacji. W programie tegorocznej edycji znalazły się seminaria i wykłady, m.in. w zakresie nowoczesnych metod i urządzeń do kształtowania wyrobów na potrzeby przemysłu – “Zaawansowane Technologie Wytwarzania”. Bardzo ciekawie zapowiada się również cykl referatów pt. „Innowacyjne aspekty obróbki  cieplnej materiałów narzędziowych” przygotowany przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej. Organizatorzy Targów EUROTOOL® zadbali także o firmy, zajmujące się produkcją, przetwórstwem oraz dystrybucją stali. To właśnie z myślą o nich zostanie zorganizowane „Forum Techniczne Branży Stalowej”.

Wydarzeniem, które idealnie dopełni warstwę merytoryczną będzie Speakers Corner – panel dyskusyjny, poświęcony zagadnieniom ważnym i bliskim każdemu inżynierowi. Po raz kolejny najlepsze i innowacyjne produkty targowe zostaną nagrodzone Złotymi Smokami.

Lista tegorocznych Wystawców dostępna jest na stronie www wydarzenia. Dla wszystkich zainteresowanych targami organizatorzy przygotowali pulę bezpłatnych wejściówek. Wystarczy odwiedzić witrynę www.eurotool.krakow.pl, pobrać biuletyn, dokonać rejestracji i odebrać darmowy bilet wstępu.

Do pobrania - EUROTOOL Bezpłatne Zaproszenie


21. Międzynarodowe Targi EUROTOOL® 8. Targi BLACH-TECH-EXPO 18-20 października 2016 r. EXPO Kraków

Komentarze
Napisz komentarz
Aby dodać komentarz musisz się zalogować


g -

Zapisz się na newsletter
Forum Aluminium 2018