strzałka do góry

Rejestracja i logowanie
Utworzony przez:  Moderator
Data utworzenia:  2015-11-12 00:01:05


  • Jak się zarejestrować

Nie masz jeszcze konta na Forum Aluminium? Chcesz do nas dołączyć? Konto umożliwia komentowanie i dodawanie własnych wpisów. Utwórz konto przechodząc na stronę rejestracji. Zostaniesz poproszony o adres email, nazwę użytkownika, hasło oraz akceptację warunków Regulaminu. Na podany adres email zostanie wysłany mail z linkiem umożliwiającym aktywację konta. Po zalogowaniu możesz przeglądać i komentować posty.

  • Nie uzyskałem maila z linkiem umożliwiającym aktywację

Jeśli nie widzisz maila w skrzynce odbiorczej sprawdź inne foldery. Reguła przetwarzania poczty może spowodować umieszczenie wiadomości z linkiem umożliwiającym aktywację w innym folderze, np. Spam, Niechciane, Kosz.

  • Nie mogę się zalogować

Upewnij się, że masz wyłączony klawisz Caps Lock, Twoja nazwa użytkownika i Twoje hasło są prawidłowe. Innym powodem problemów z logowaniem może być zablokowanie lub usunięcie konta, skontaktuj się z Administratorem Forum.

  • Zapomniałem hasło

Nie ma możliwości odzyskania starego hasła, jednak może zostać ono zresetowane. Przejdź na stronę logowania i kliknij na link Reset hasła. Zostaniesz poproszony o adres email, na który dostaniesz link do zmiany hasła. Po wprowadzeniu nowego hasła możesz korzystać ze swojego konta. Jeśli nie przynosi to zamierzonych efektów, skontaktuj się z Administratorem Forum.


Masz inne problemy związane z Rejestracją i logowaniem? Skontaktuj się z:

info@forumaluminium.pl

Komentarze
Napisz komentarz
Aby dodać komentarz musisz się zalogować


g -

Zapisz się na newsletter
Forum Aluminium 2018