strzałka do góry

Sympozjum Alufinish Polska
Utworzony przez:  Administrator
Data utworzenia:  2016-10-05 10:15:42


W dniach 13-14 października 2016 w Hotelu Pałac Czarny Las w Woźnikach k. Częstochowy odbędzie się dwudniowe Sympozjum organizowane przez Alufinish Polska.

Główny zakres tematyczny to:

  • aktualny stan prawny stosowania chromu 6+,
  • bezchromowe systemy przygotowania powierzchni,
  • stosowanie Alfinox 510,
  • dekapowanie w procesie anodowania aluminium,
  • układy filtracyjne.

Zaprezentowane zostaną również nowe wdrożenia oraz innowacyjne rozwiązania z zakresu przygotowania powierzchni. Na Sympozjum uczestnicy będą mogli nie tylko pozyskać fachową wiedzę związaną z codzienną pracą zawodową ale również spotkać się przedstawicielami innych firm co może stać się impulsem do nawiązania branżowej współpracy, a także przyczynić się do realizacji nowych przedsięwzięć biznesowych.

Miejsce Sympozjum:
Hotel Pałac Czarny Las
Czarny Las 8,
42-289 Woźniki

Strona www:
Sympozjum Alufinish Polska


Firma Alufinish-Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa jest przedstawicielem niemieckiego koncernu Alufinish Gmbh, od 30 lat zajmującego się technologią obróbki powierzchniowej. Tworzy związek firm obejmujących swoim zasięgiem większość krajów europejskich, arabskich, a także Chiny, Indonezję i inne.
Działalność Alufinish koncentruje się na produkcji i sprzedaży produktów oraz na rozwoju technologii anodowania aluminium, przygotowaniu powierzchni metali i ich analitycznej kontroli. Wieloletnie doświadczenie, ciągłe doskonalenie oferowanych produktów, unowocześnianie technologii, obserwowanie tendencji na rynku i wychodzenie naprzeciw potrzebom Klientów przyczynia się do tego, iż znajdują się na wiodącym miejscu w branży.

Alufinish: Surface Refining at the Highest Level

Komentarze
Napisz komentarz
Aby dodać komentarz musisz się zalogować


g -

Zapisz się na newsletter
Forum Aluminium 2018