strzałka do góry

Wątki i komentarze
Utworzony przez:  Administrator
Data utworzenia:  2016-02-11 14:39:37


  • Jak utworzyć nowy wątek?

Nowe wątki mogą być zakładane wyłacznie przez zarejestrowanych i zalogowanych Użytkowników. Wątek jest zakładany w odpowiadającej mu kategorii tematycznej po wcześniejszym upewnieniu się, czy dany temat nie został już wcześniej poruszony. Jeżeli Administrator nie stworzył kategorii tematycznej odpowiadającej poruszanej problematyce skontaktuj się z nim. Aby założyć wątek należy wybrać przycisk "Utwórz nowy wątek" znajdujący się pod awatarem Użytkownika. Jeżeli Użytkownik chce zamieścić profesjonalny artykuł o estetycznym wyglądzie, zgłasza to do Admininstratora i przekazuje mu materiały potrzebne do utworzenia wpisu.

  • Jak zamieścić komentarz?

Zamieszczanie komentarzy poprzez opcję "Napisz komentarz" jest dostępne wyłącznie dla zarejestrowanych i zalogowanych Użytkowników. Podczas pisania komentarzy pamiętaj o kulturze języka i ogólnie przyjętych normach społecznych.

  • Jak edytować/usunąć swój komentarz?

Jeżeli zamieszczony przez Ciebie komentarz wymaga edycji/usunięcia- wybierz ikonę edycji w prawym rogu Twojego komentarza. 

  • Dlaczego mój komentarz/wątek został usunięty/przeredagowany?

Zgodnie z Regulaminem Administrator ma prawo do kontrolowania, redagowania oraz usuwania treści wpisów sprzecznych z tematyką forum i społecznie nagannych. Jeśli mimo stosowania się do zasad Regulaminu, Twoj wątek/komentarz został przeredagowany/usunięty- skontaktuj się z Administratorem.


Masz inne problemy związane z pisaniem wątków i komentarzy? Skontaktuj się z:

info@forumaluminium.pl

Komentarze
Anna
Data utworzenia:  2016-03-04 08:40:28


Autorem profesjonalnych artykułów może być tylko Administrator???
Moderator
Data utworzenia:  2016-03-04 08:54:17


Nie, Użytkownik jak najbardziej może utworzyć wątek i zamieścić tekst. Administrator może tylko dodatkowo za pomocą dostępnych mu narzędzi nadać treści estetyczny, profesjonalny wygląd i załączyć fotografie, ponieważ na razie Użytkownik nie ma dostępnych takich opcji. Artykuł będzie widoczny dla innych dopiero po naniesieniu zleconych poprawek i dodaniu załączników, a jego autorem będzie Użytkownik.
Napisz komentarz
Aby dodać komentarz musisz się zalogować


g -

Zapisz się na newsletter
Forum Aluminium 2018